Structura proiectului EYP Romania – Echipa de proiect

-organigrama proiectului de voluntariat mandat 2021-

 

*Atributiile membrilor voluntari alesi prin vot in Board-ul Central sunt detaliate in acest document https://docs.google.com/document/d/1EcIq6Bc2zOvWSRzJUqHmGr967KCIgH0cGZvs8i5uxPI/edit?usp=sharing

**Pentru întrebări și detalii, inclusiv procedura de acreditare a unui nou Centru Județean EYP, vă stăm la dispoziție la adresele de  email office@eypromania.eu sau  eyp@eypromania.eu

*** Pentru chestiuni legate de conflicte intre membrii proiectului si eventuale abateri disciplinare pe care doriti sa le semnalati va rugam sa contactati Responsabilul Safe Person, Ruxandra Stroe (alumni EYP) la adresa de email ruxandra.stoe@eypromania.eu

Membri voluntari in Board-ul Central

 

Consiliul Director Executiv al proiectului EYP Romania

(Main Board members)

Coordonator Național

Covaliu Alexandru-Cristian,  eyp@eypromania.eu

Coordonator Relatii Internationale

 Panait Andreea-Diana, intl@eypromania.eu

Coordonator Training si Pregatire Academica

Ghinoiu Vlad-Florin, tr@eypromania.eu

 Coordonator Parteneriate, PR

 Crit Andreea-Maria, pr@eypromania.eu

Coordonator Resurse Umane

 Chiujdea Mihaela, hr@eypromania.eu

Coordonator Comunicare si IT

Bondrea Alexandru-Nadav, it@eypromania.eu

Coordonator National Welfare

Barbus Miruna-Elena, wlf@eypromania.eu

Directorul executiv al proiectului-manager proiect

Alexandra Popa, alexa.popa@eypromania.eu

(membru stabil din partea Fundatiei EYP Romania)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Membri voluntari in Board-ul Extins

(Extended Board members) , eyp@eypromania.eu

Coordonatori Județeni Regiunea Muntenia

Constanța: Delamarian Rares Stefan

Giurgiu: Feraru Alexandra Cristina

Prahova: Primavarus Daria

Braila: Andra-Maria Munteanu

Mehedinti: Iova Alexia-Stefania

Arges: Popa Alexia Larisa

Bucuresti: Stefan-Alexandru Bradianu

Coordonatori Județeni Regiunea Transilvania

Arad: Bora Maria

Brașov: Manitiu Oana

Bihor: Andrisca Anda-Giulia

Mureș: Munteanu Andra Maria

Sălaj: Kovacs Teodora Maria

Timis: Carabenciov Bono

Coordonatori Județeni Regiunea Moldova

Neamt: Matei Ioana si Barsan Flavius

Suceava: Flutur Mihnea Viorel