Structura EYP Romania

Pentru întrebări și detalii, inclusiv procedura de acreditare a unui nou Centru Județean, vă stăm la dispoziție la adresele de  email office@eypromania.eu si  eyp@eypromania.eu

 

Coordonatori Naționali

 Andreea Pop

Andra Radu

 

 Coordonatori Regionali

 Kinana Hamzeh, coordonator Muntenia

  Tania Vulpeș, coordonator Transilvania

  Daria Havriliuc, coodonator Moldova

 

 Departamentul PR&Media

 Alexandru Covaliu, Responsabil

 Sebastian Mircea, Responsabil

 Ruxandra Vasile, Responsabil

 

Departamentul Technic&IT

 Denisa Cadariu, Responsabil

 Răzvan Sîrbu, Responsabil

 Departamentul Training&Academic

 Daria Anghel, Coordonator departament

 Iulia Munteanu, Responsabil

Mara Nedelcu, Responsabil

Carina Paliță, Responsabil

 Selma Piukovici, Responsabil

 Matei Sava, Responsabil

 

 Departametul Participant Welfare

 Andreea Criț, Responsabil

 

Consiliul Director si Consultativ

 Andreea Pop

 Andra Radu

 Kinana Hamzeh

 Tania Vulpes

Andreea Criț

 Daria Havriliuc

 Daria Anghel

 Crina Meister-Nicolaescu (membru permanent, presedinte Fundatia EYP Romania) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coordonatori Județeni Regiunea Muntenia

Ana-Maria Dumitru, Argeș

Carla Sava, Buzău

Teodora Uzun, Constanța

Ioana Stănescu, Dâmbovița

Sebastian Mircea, Dolj

Andreea Gălăteanu, Giurgiu

Ștefania Damian, Ialomița

Roxana Stăneci, Vâlcea

Herbert Mohanu, București

Coordonatori Județeni Regiunea Transilvania

Cristina Deffert, Arad

Aksu Omer, Brașov

Emanuel Pop, Bistrița-Năsăud

Meda Krișan, Cluj

Alexandru Cseke, Mureș

Tudor Albert, Sălaj

Mara Savinescu, Satu Mare

Coordonatori Județeni Regiunea Moldova

Victor Lăpușneanu, Galați

Ana Estera Oanță, Iași

Teodora Croitor, Suceava

Teodor Puiu, Vrancea